מטפלים להשגחה אישית וסיוע למאושפזים בבית חולים

כאשר בן משפחה סיעודי מאושפז בבית חולים ובני המשפחה אינם יכולים לשהות לידו באופן מתמיד ובערנות מלאה, חשוב שהוא יקבל עזרה וסיוע ממטפל/ת מנוסה.

כאן נכנסת מטב לתמונה באמצעות מתן שירות של השגחה אישית. המטפלים של מטב ישהו ליד המאושפז, יסייעו לו, יעמדו בקשר עם הצוות הרפואי בבית החולים ויעדכנו אתכם בכל הנדרש.

לפרטים נוספים חייגו ☎️ 072-3972607 או השאירו פרטים בטופס.

איך מתמודדים עם אשפוז של אדם קרוב?

תקופת אשפוז של קרוב משפחה אינה קלה – לא עבור החולה עצמו וגם לא עבור בני המשפחה אשר מתגייסים לעזור, ללוות ולהשגיח על המאושפז.

הטיפול בקרוב משפחה מאושפז מצריך מהמשפחה כולה להתארגן אחרת, לשלב כוחות ולעסוק בתיאומים רבים. כל זאת, במקביל לניהול חייהם כפי שהיו לפני תקופת האשפוז, לקיים שגרת עבודה ולתפקד בבית ככול שניתן.

בתקופה אינטנסיבית זו בני המשפחה המלווים את המאושפז מצויים בקונפליקט: מצד אחד, הצורך והרצון לדאוג למאושפז, ללוותו לבדיקות, לשהות לצד מיטתו, לוודא שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר 24 שעות ביממה ולתווך בינו לבין הצוות הרפואי, שעליו מוטל עומס רב, ומצד אחר, להמשיך ולתפקד גם בשאר המישורים של חייהם.

הדרך הנכונה להתמודד במצבים כאלה פעמים רבות היא להסתייע בשירות מקצועי – מטפל/ת אחראי ומסור שהמשפחה תוכל לסמוך עליו, שישהה לצד החולה בפרקי הזמן שהם אינם יכולים לעשות זאת.

"מטב השגחה אישית" יסייע לכם במצבים אלה באמצעות מטפל/ת סיעודי/ת מקצועי/ת ובעל/ת ניסיון, שקיבל הדרכה מתאימה וידאג ליקירכם בעת שהותו באשפוז, יסייע לו, יתעדכן מול הצוות הרפואי ויעדכן אתכם בכל הנדרש.

"מטב השגחה אישית" יאפשר לכם להיות רגועים כאשר יקירכם מאושפז ואתם אינכם יכולים לשהות לצדו בכל שעות היממה.

"מטב השגחה אישית" יאפשר ליקירכם להיות רגוע ולדעת שהוא נמצא תחת השגחה של מטפל , מיומן ורגיש לצרכיו.

מטב שרותי השגחה נשמח לעמוד לשירותכם

    אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו ל ☎️ 072-3972607 או להשאיר פניה בטופס יצירת הקשר, לבירור האפשרויות הטובות ביותר עבורכם או עבור בני משפחתכם.

    *מומלץ להזמין את השירות לפחות 24 שעות מראש.
    *ניתן להזמין את השירות לפרקי זמן קצרים (מספר שעות) או ממושכים.